ביטוח סיעוד

 

ביטוח סיעוד פרטי

ביטוח סיעודי פרטי מעניק תשלומים חודשים קבועים שנרכשו מלכתחילה, מרגע שהמבוטח אושר כסיעודי ולמשך תקופת התשלומים שנקבעה מראש, בהגדרות הפוליסה.

התשלומים יעניקו לך ולבני משפחתך את השקט הנפשי ואת הכיסוי הכספי הנדרש לטיפול בחולה הסיעודי ללא קשר לפיצוי אחר המתקבל מביטוח הלאומי ומביטוחים אחרים, גם אם אינך עומד בקריטריון שנקבע על ידי המוסד לביטוח לאומי.

 

הפעלת הביטוח הפרטי

תגמולי הביטוח בפוליסה מוענקים לך כגמלה חודשית, דהיינו סכום חודשי קבוע שנקבע מראש בעת רכישת הביטוח הסיעודי. 

החולה הסיעודי זכאי לגמלת הסיעוד החל מהמועד בו אושרה הגדרתו כחולה סיעודי, 

וזאת בהתאם לרשום בפוליסה, הכוללת בדרך כלל, גם תקופת המתנה (בין חודש לשלושה חודשים).

מי שמוגדר כמקרה ביטוח יהיה זכאי לסכום כספי, המשולם בכל חודש, בכפוף למספר החודשים שנקבעו בפוליסה, וכל עוד מוגדר מקרה סיעודי.

ברוב פוליסות הסיעוד התשלום מבוצע לתקופה של 60 חודשים. ישנה אפשרות להארכת תקופת הפיצוי לתקופות ארוכות יותר.

אנו מציעים גם פוליסות בהן יכול המבוטח ליהנות מתגמולי ביטוח המשולמים ללא מגבלת זמן כלל, כלומר התשלום יתקבל במהלך כל התקופה בה עומדים בהגדרה הביטוחית ל"מקרה סיעוד" ועד לסוף חייו של המבוטח הסיעודי.

כאשר המבוטח מוגדר "מקרה סיעוד" וזכאותו לתשלומי הביטוח מאושרת, מופסקים תשלומי הפרמיה החודשית בגין פוליסת הביטוח והמבוטח יהיה פטור ממנה כל עוד הינו במצב סיעודי.

 

מסגרת רכישת הביטוח הסיעודי

תוכל לרכוש את הביטוח הסיעודי אצלינו, בכפוף למילוי טופסי בקשת הצטרפות ומילוי הצהרת בריאות המיועדת לביצוע חיתום, במסגרתו ייבחן מצבך הרפואי הקיים, על סמך המידע שמסרת לנו, או בדיקות נוספות.

הפרמיה לתשלום מחושבת על פי גילך, מצבך הבריאותי ותקרת הכיסוי שהצענו לך במסגרת הפוליסה. 

לכן אנו ממליצים מאד להצטרף לתוכנית ביטוח סיעודי כבר מגיל צעיר : 

לאנשים צעירים ובריאים מוצע תהליך חיתום פשוט, פרמיה נמוכה אטרקטיבית במיוחד וקבועה למשך כל תקופת התשלום אם תחליט להמתין, הפרמיה שתשלם בגיל מבוגר יותר תהיה יקרה הרבה יותר! 

גם אם בבעלותך פוליסת סיעוד מוגבלת בזמן (פוליסה פרטית או ביטוח סיעודי דרך קופת חולים), תמיד תוכל להוסיף באמצעותינו פוליסה משלימה, המאפשרת להרחיב את הכיסוי הקיים בגובה התשלום ו/או במשך תקופת הפיצוי, ולזכות בכיסוי תגמולי הביטוח לכל החיים. 

 

יש לי פוליסת סיעוד מקופת חולים

כאמור, קופות החולים מציעות לחברים בהם להצטרף לפוליסות סיעוד קבוצתית מטעמה של חברת ביטוח המשמשת כמבטחת של אותה קופת חולים.

מכיוון שהכיסוי המוצע הוא ברב המקרים טוב אך אינו מושלם, אנו ממליצים לך ולמשפחתך לרכוש פוליסה משלימה אצלינו, שתאפשר לך כיסוי על החוסרים בפוליסת הסיעוד שלך בקופת החולים-הגדלת סכום הביטוח ו/או הארכת תקופת התיגמול.

 

אז מדוע לבטח אצלנו ?

משום שתוכל לסמוך עלינו, שנתאים עבורך ועבור משפחתך, בהתאמה אישית, את הפוליסה המתאימה לצרכים וליכולות שלכם.

משום שבמקרה הצורך נעמוד לרשותך במקצועיות ובמהירות הנדרשת במקרים אלה.